Умови повернення

Умови повернення

Ми віримо, що ви будете в захваті від фотоізделій, куплених в RA.UA.

Ми доклали багато зусиль, щоб створити саме те, що Вам потрібно.

У малоймовірному випадку, якщо Ви незадоволені своєю фотокнигою або іншими фотопродуктов ми тут, щоб допомогти.

RA.UA (проект RASTUDIO) продовжує традиції дбайливого ставлення до своїх клієнтів.

Кожна фотокнига, фотожурнал, листівка, візитка, календар виготовлені з використанням матеріалів вищої якості з особливою ретельністю і увагою.

І всі вони розповідають історію Вашого життя, яку Ви можете зберегти назавжди.

Ми приділяємо пильну увагу всім деталям і перевіряємо кожну роботу, щоб забезпечити високу якість. Однак, незважаючи на всі наші зусилля в рідкісному випадку, коли ми, можливо, випустили з уваги дефект, будь ласка, повідомте нам про це.

Надішліть електронною поштою на адресу: support@ra.ua:

- Фотографії дефекту, зроблені з декількох ракурсів.

- Ваше повне ім'я, номер замовлення та опис дефекту.

- Номер (номери) сторінок дефектних місць.

Будь ласка, зв'яжіться з нами протягом 14 днів з моменту отримання замовлення.

RA.UA, не нестиме відповідальності пізніше цієї дати.

Покупцеві, що почав процедуру повернення в зазначені терміни, ми обміняємо куплений товар, Просимо враховувати наступне:

- Повернення товару можливий тільки в тій країні, де він був придбаний.

- Повертається товар повинен мати задовільний товарний вигляд.

ВАЖЛИВО: Будь ласка зрозумійте, що RA.UA не може забезпечити грошове повернення. Просимо Вас звернути увагу, що відповідно до статей 13, 14 та 20 Закону України "Про захист прав споживачів" та Доповненням N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р N 172 друкована продукція відноситься до переліку продуктів, які не підлягають обміну (поверненню). Але ми завжди готові піти Вам назустріч і спробувати усунути проблему.


Якщо фотопродукція має дефект, ми виправимо його або замінимо товар. RA.UA не несе відповідальності за будь-які, споживачем створені помилки або дефекти, які включають, але не тільки, друкарські помилки, орфографічні або граматичні помилки, темні зображення, зображення поганої якості і з низьким дозволом, кількість замовлення або інші помилки замовлення. Будь ласка, будьте впевнені, що переглянули свої роботи, перш ніж робити Ваш заказ. Ми не можемо розглядати претензії до перенесення кольорів зображень.

У друкованому процесі, можуть виникати маленькі дефекти якості друку, які не погіршують загальний вигляд зображення. Для основної кількості замовлень такий рівень дефектів зображення допустимо і тільки підготовлений фахівець може помітити це. RA.UA не виробляє (якщо не було замовлено) корекцію макетів користувачів і друкує зображення «як є». У випадку, якщо претензія буде задоволена, користувач повинен переслати бракований замовлення тим же перевізником. Ухвалення претензії означає повторну передрук замовлення. Перероблений замовлення відправляється користувачеві тільки після отримання нами бракованого. Зворотній та повторну доставку оплачуємо ми.